Hakkimizda

Ezel Konveyör Otomasyon kurulduğu 2006 yılından beri makine ve konveyör sistemleri tasarım, imalat ve montajı yapan bir mühendislik şirketidir. Zincirli, rulolu, bantlı ve özel konveyörler, montaj hatları ve çalışma istasyonları imalatı, özel makine tasarım ve imalatı, kickless ve shunt kablosu imalatı, otomasyon sistemleri, planlı bakım onarım hizmetleri sunmaktadır.

Ezel Konveyör Otomasyon tasarımcıları tarafından geliştirilmekte ve müşteri ihtiyacına uygun olacak şekilde her türlü ürün dizaynı yapılabilmektedir. Tasarımcılarımız ürünlerimizi minimum yedek parça ihtiyacı olacak şekilde dizayn etmektedir. Teknik kadromuz tarafından kusursuz bir malzeme akışı ve verimlilik elde edebilmek için gerekli ekipmanlar önerilir. Yapılan ürünün büyüklüğüne göre komple veya grup halinde yerinde monte edilir ve çalışır vaziyette teslim edilir. Sistemin gerekli elektrik elektronik donanımı müşteri isteklerine uygun olarak planlanmakta ve imal edilmektedir. Ürünlerimize verdiğimiz garanti süresi boyunca ücretsiz olarak servis imkanlarımız mevcuttur.

Başarımız günümüzün en temel rekabet faktörü olan kaliteye bağlıdır. Firmamız için ürün kalitesi ve sistem kalitesi ayrılmaz bir bütündür.